Розробка веб-сайтів

Розробка веб-сайтів та програмних додатків для Інтернету – пріоритетна тема для нашої компанії. Використовуємо сучасні технології програмування та дизайну. Розробляємо сайти будь-якого рівня складності та для будь-яких завдань. Аналізуючи переваги та недоліки існуючих технологій, ми створили та постійно вдосконалюємо програмний комплекс CMS FlexSolution®, за допомогою якого розробка інтернет-магазинів та корпоративних сайтів відбувається набагато швидше. Цей комплекс також забезпечує зручність управління та редагування змісту сайту. За бажанням замовників можемо використовувати альтернативні системи CMS.
Простий сайт

Розробка простого сайту

Простий односторінковий сайт часто називають сайтом-візиткою. Сторінка може бути розбита на кілька областей з посиланнями на них із верхнього меню, може містити анкети або форми для зворотного зв’язку з відвідувачами, а також іншу функціональність. Вона може бути прикрашена візуальними ефектами (flash або gif анімація, паралакс тощо). На таких сайтах часто розміщують елементи, які спонукають відвідувача до дії – зателефонувати, заповнити анкету або надіслати запит, вони набули стійкої назви landing page. Розробка простого сайту, його узгодження та затвердження Замовником триває зазвичай від кількох робочих днів до кількох тижнів, залежно від вимог до дизайну та функціональності. Відповідно і вартість розробки може різнитися у кілька разів.

Розробка корпоративного сайту

Корпоративний сайт, як правило, містить великий обсяг інформації та має велику кількість сторінок та розділів, а також розширену функціональність. Використовуються розділи новин, галереї фото та відео, різні форми авторизації, зворотного зв’язку для відвідувачів та інші функції. Розробка корпоративного сайту, його дизайн та структура виконуються відповідно до корпоративних вимог організацій чи підприємств та містять фірмові шрифти, кольори та логотипи. Використання системи редагування CMS FlexSolution® у розробці корпоративних сайтів дозволяє співробітникам Замовника самостійно змінювати структуру та наповнення сайту, а також розмежувати права доступу співробітникам до різних розділів сайту та права на виконання тих чи інших робіт із сайтом.
Корпоративний сайт

Новинний сайт

Розробка сайту новин

Один з різновидів складного багатосторінкового сайту з великою кількістю розділів – сайт газетного типу або інформаційний сайт новин. Розробка новинного сайту або новинного веб-порталу має свої особливості для зручного занесення новин та швидкого їх пошуку відвідувачами, містить розділи для ведення авторських блогів, архіви фото та відеоматеріалів, програмні модулі для ранжування статей за популярністю, можливість коментувати статті відвідувачами, створення online конференцій та інші функції. Такі сайти зазвичай тісно інтегровані в різні соціальні мережі. У розділі виконаних нашою компанією робіт можна ознайомитись з прикладами розроблених інформаційно-новинних сайтів.

Розробка інтернет-магазину

Ціна в Інтернет-магазині може бути значно нижчою, ніж у традиційних супермаркетах, за рахунок зниження витрат на утримання торгових залів, продавців, консультантів тощо. Відвідувач Інтернет-магазину, не виходячи з дому, може отримати всю інформацію про товар, порівняти вироби різних виробників, сплатити за покупку платіжною карткою або іншими способами, замовити доставку додому. Ці особливості сприяють зростанню популярності сайтів-магазинів, і наша компанія пропонує цілу низку рішень для online продажів. У нашому портфоліо Ви можете побачити список успішних проектів для компаній, які продають в Інтернет різні товари: побутову техніку, книги, насіння рослин, тротуарну плитку і т.д. Розробка інтернет-магазину вимагає продуманої організації структури каталогу товарів, налагодження експорту даних до бухгалтерських систем обліку та підключення платіжних систем. Тому весь комплекс робіт, включаючи тестування, триває щонайменше 2-3 календарних місяців.
Інтернет-магазин