Інтегровані системи

Інтегровані програмно-апаратні системи є важливою частиною сучасних виробництв, складів, магазинів та офісів. Вони дають змогу значно збільшити ефективність робочих процесів, посилити контроль за матеріально-технічними цінностями, а також зменшити витрати на утримання штату працівників. Наша компанія надає комплексні послуги з розробки, створення та встановлення таких систем для різних призначень. Ми підбираємо оптимальне обладнання і використовуємо сучасне програмне забезпечення для вирішення поставлених завдань. Розробка здійснюється «під ключ», з урахуванням індивідуальних технічних вимог Замовника. Також можуть бути використані унікальні технології та обладнання, що вже є в наявності у Замовника.

Складський та касовий облік

Системи товарно-касового обліку призначені для спрощення, автоматизації та масштабування процесів ведення обліку торгівлі, зберігання та виробництва для будь-яких видів бізнесу. Як правило, вони включають базу даних, користувальницький інтерфейс і пристрої введення-виводу, такі як сканери штрих-кодів, принтери етикеток, касові апарати і зчитувачі банківських карт. Створення комплексної та багатофункціональної системи обліку дозволяє інтегрувати роботу різних відділів та співробітників підприємства, полегшити процеси товарного обліку та товарних транзакцій. Багатофункціональні системи обліку значно збільшують продуктивність праці складських співробітників, бухгалтерів, менеджерів з продажу та відкривають можливості для аналізу показників торгівлі. Розробка таких систем здійснюється з урахуванням специфіки діяльності підприємств. Можлива інтеграція з іншим програмним забезпеченням, наприклад, з бухгалтерськими системами (1С, SAP) та інтернет-магазинами.

Системи обробки фото- та відеоінформації

Крім отримання знімків товару, фотографування та відеозйомка можуть використовуватися для найрізноманітніших цілей:
 • дефектоскопія;
 • контроль якості;
 • контроль виробничих процесів;
 • аналіз та розпізнавання образів;
 • оптимальний розкрій листових матеріалів зі складним малюнком і т.д.
Залежно від завдань ми використовуємо відповідну техніку та програмне забезпечення для цифрової обробки та корекції, щоб забезпечити найкращу деталізацію, кольоропередачу та якість. Отримані фото- або відео можуть бути використані в інтернет-магазинах, каталогах, презентаціях або рекламних матеріалах. Широкі можливості відкриває використання програмних технологій, які дозволяють автоматично розпізнавати об’єкти та ситуації на фото та відео, здійснювати інтелектуальне склеювання зображень, виконувати побудову тривимірних моделей об’єктів тощо. Розробка фото- і відеосистем включає в себе підбір апаратури, розробку керуючого та аналітичного коду, а також інтерфейсу системи.

Керуючі системи на основі механічних чи сенсорних датчиків

Як правило, керуючі системи включають:
 • набір різноманітних датчиків, які забезпечують моніторинг ситуації;
 • виконавчі механізми, що виконують певні дії (електродвигуни, сервоприводи, крокові двигуни, ультразвукові або лазерні далекоміри тощо);
 • контролер або мікрокомп’ютер, який проводить аналіз даних та керування системою.
Такі системи можуть використовуватися в різних галузях:
 • управління рухомими об’єктами (двері, шлагбауми тощо);
 • сільськогосподарська та аграрна сфери («розумні» теплиці, гідропоніка);
 • системи контролю клімату у приміщеннях;
 • автоматичний догляд за рослинами та декоративними озеленювальними покривами;
 • робототехніка, автоматизація механічних процесів (створення рухомих датчиків, маніпуляторів, конвеєрів) та багато іншого.
Для роботи з системами управління за бажанням Замовника ми пропонуємо веб-додатки для персонального комп’ютера (ноутбука) або мобільні програми для мобільних пристроїв (планшетів, смартфонів).